somine

Şömine Tasarımında En Yeni Trendler
Minimalist boyuttaki şömine hazne seçenekleri için ideal tasarımlar. Projenize önemli katkıda bulunacak bir şömine ile dekorasyonunuzda yalınlık ve huzur için. Çelik - döküm - refrakter ateş tuğlası ile üretilmiş yatay formda şömine hazne seçenekleri ve daha fazlası...
somine

Şömine de Çağdaş Tasarımlar
Güncel dekorasyon anlayışı ile uyum içinde üretilmiş şömine hazne alternatifleri. Doğal / LPG gazlı şömine opsiyonları ile kullanımda büyük kolaylık sağlayan modern şömine seçeneklerimiz ile çağı evinize taşırken, ekonomiyi de hayatınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.
somine

Klasik Şömine Her Dönemin Vazgeçilmez Modası
Klasik anlayış şömine tercihinizde de ön planda projenize tarzınızı yansıtan şömineler ile hiç değişmeyen eskimeyen değerler katmak sizin elinizde. Klasik bir şömine dekorasyonda yakalamak istediğiniz nostaljiyi vermenin en doğru yoludur. Klasik şöminelere uygun İngiliz Victorian tarzı şömine hazne çeşitlerimizi showroom da görebilirsiniz.
somine

Doğallığın Sesi Country Şömine Tarzınızı Yansıtıyor
Dekorasyonunuzda sıcaklık ve rahatı sağlamanın en iyi yolu doğal taşlarla yapılmış rustik bir şömine ve içinde döküm bir şömine haznesidir. Rustik bir şömine yapımında kullanılan el çarpması doğal masif taşlar, rustik görünüme ve Country tarzı yaşama uygun kalın döküm kapaklı şömine hazne modellerimizi görmeden karar vermeyiniz.
somine

Gelecek Şömine Tercihinizle Evinizde
21. yüzyıl anlayışı ile tasarlanmış şömineler sizin modern yaşamınıza uygun yalın çelik ve tuğladan imal edilmektedir. hazne yapısı ile çok fonksiyonel ve projenize imzasını atacak nitelikte şömineleri Çekmeköy merkez Showroomda görebilir ve inceleyebilirsiniz.
somine

Bacasız Şömine Keyfi, Elektrik İle Gelen Konfor
Yaşamımıza kolaylık getiren; bacasız, dumansız, zahmetsiz şömineler tasarladık sizler için. Uzaktan kumandası ile bir dokunuşta canlı alev efekti - bir dokunuşta sıcak hava dolaşımı elinizin altında. Projenizin her yerinde kullanılacak boyut ve modelde şömine alternatifleri.
somine

Şömine ile Dekorasyonun İnceliklerini Keşfedin
Dekorasyonda hiç değişmeyen bir tarz : Victorian tarzı klasik - döküm ve çelik şömine hazne modelleri. Şömine ön panelleri - hazne iç döküm motifli yanma ocakları - döküm iç yanma kazanları ile.
somine

Modern Hayatın Yaşamınıza Kattığı Şömine Çeşitleri
Yaşam alanımıza yeni giren LCD/Plazma şömine modelleri için yer aramak zorunda değilsiniz artık, TV ile aynı formatta 16/9 wide screen şömine haznelerimiz iki fonksiyonu aynı yüzeyde kullanma İmkanı veriyor bizlere. Yatay formda döküm - çelik -tuğla asansör kapaklı şömine hazne çeşitleri showroomda teşhirimizdedir.


medasomineizmir.com | 2010 © Meda Şömine | Tüm Hakları Saklıdır.
Site içerisinde kullanılan resim ve bilgilerin yazılı izin olmaksızın kullanılması yasaktır.

Tasarım ve Programlama | Artı Değer | MCY Soft